نوار نقاله صنعتی گروه صنعتی سیفی

نوار نقاله صنعتی گروه صنعتی سیفی یکی از دستگاه های تولید این مجموعه می باشد. این نوارنقاله ها به منظور انتقال بار از یک دستگاه به دستگاه دیگر در خط فرآوری به کار می روند. تولید این نوارها در اندازه های ثابتی صورت نمی گیرد و نوع ساخت آن ها به ابعاد سفارش داده شده توسط مشتری بستگی دارد. نوار نقاله های صنعتی گروه صنعتی سیفی از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار است که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

نوار نقاله بالابر صنعتی سیفی

قابلیت های نوار نقاله صنعتی گروه صنعتی سیفی

مجهز به نوار مدولار صنایع غذایی

تسمه های نوار نقاله مدولار گروه صنعتی سیفی از جنس پلاستیک های قطعه قطعه ای هستند که توسط پین به یکدیگر متصل شده اند. جنس این تسمه نقاله ها به گونه ای است که برای انتقال مواد غذایی در خط فرآوری مناسب بوده و به آن ها آسیبی وارد نمی کند. هم چنین این تسمه نقاله ها ضد سایش و ضد خوردگی نیز می باشند.

دارای پله های لبه دار

استفاده از پله های لبه دار با فاصله های معین و منظم در نوار نقاله های گروه صنعتی سیفی موجب می شود تا با توجه به شیبی که نوار دارد، بارها ریزش نکنند. همچنین اندازه این پله ها به گونه های است که محصولات به اندازه و به صورت یکنواخت به دستگاه مورد نظر (دستگاه سورتینگ یا دستگاه بادام شکن) برسند.

دارای بغل بندهای تفلونی

همچنین در کنار پله های لبه دار، بغل بندهای تفلونی این نوار نیز موجب می شود تا محصولات از کناره های نوار نیز به بیرون پرتاب نشوند.

دارای دریچه بازدید

دریچه بازدید بر روی نوار نقاله صنعتی قرار می گیرد. کارکرد این دریچه به این صورت است که علاوه بر جلوگیری از خروج محصولات از روی نوار، قابلیت بررسی نحوه انجام عملیات را نیز به شما می دهد.

قابلیت جداسازی قطعات

طراحی نوار نقاله صنعتی گروه صنعتی سیفی به گونه ای است که شما می توانید قطعات آن را به سادگی از هم جدا کرده و دوباره آن ها را به هم متصل کنید. این قابلیت به شما این امکان را می دهد که بتوانید تسمه این نوار نقاله را باز کرده، تمیز کنید و دوباره بر روی نوار نقاله نصب کنید.

 

سایر مزایای نوار نقاله صنعتی سیفی
  • میزان مصرف برق پایین
  • سهولت در استفاده توسط کاربر
  • ابعاد مناسب برای فضای کارگاه
  • دارای پایه های چرخی جهت سهولت در جابجایی
  • قابل استفاده برای محصولات خشکباری مختلف

مشخصات فنی نوار نقاله صنعتی سیفی

تولید این نوارها در اندازه های ثابتی صورت نمی گیرد و نوع ساخت آن ها به ابعاد سفارش داده شده توسط مشتری بستگی دارد.

ضمانت نامه نوار نقاله صنعتی سیفی

یکی از خدماتی که گروه صنعتی سیفی به مشتریان خود ارائه می کند، ضمانت نامه 2 ساله دستگاه های مختلف است. این ضمانت نامه در 2 قالب گارانتی 3 ماهه و گارانتی 2 ساله دستگاه ها ارائه میشود.بدین صورت که در 3 ماه اول پس از خرید دستگاه توسط مشتری، هر اتفاقی که برای دستگاه رخ دهد، گروه صنعتی سیفی مسئولیت ارائه خدمات رایگان از جمله تعمیر و حمل و نقل دستگاه را میپذیرد.

پس از این مدت تا 2 سال پس از فروش، در صورت بروز هرگونه اتفاق برای دستگاه ها، باز هم هزینه تعمیرات بر عهده ما بوده و مشتری تنها موظف به پرداخت هزینه حمل و نقل خواهد بود. ضمنا مجموعه ما تا مدت 10 سال پس از فروش دستگاه، خود را موظف به ارائه خدمات پس از فروش و ارتباط مستمر با مشتریان در رابطه با نگهداری و تعمیرات دستگاه ها می داند.

پس از این مدت تا 2 سال پس از فروش، در صورت بروز هرگونه اتفاق برای دستگاه ها، باز هم هزینه تعمیرات بر عهده ما بوده و مشتری تنها موظف به پرداخت هزینه حمل و نقل خواهد بود. ضمنا مجموعه ما تا مدت 10 سال پس از فروش دستگاه، خود را موظف به ارائه خدمات پس از فروش و ارتباط مستمر با مشتریان در رابطه با نگهداری و تعمیرات دستگاه ها می داند.

خرید نوار نقاله صنعتی سیفی

گروه صنعتی سیفی در اکثر شهرستان های خشکبار خیز ایران نمایندگی دارد. تویسرکان، نجف آباد، بردسکن، فیض آباد، خوی و سامان جزء این شهرستان ها می باشند. مشتریان محترم برای تست کیفیت دستگاه ها می توانند با محصول مورد نظر خود به نمایندگی های گروه صنعتی سیفی در شهرهای مختلف و یا دفتر مرکزی ما در شهرستان پاکدشت مراجعه کنند.

قیمت نوار نقاله صنعتی سیفی

قیمت ماشین آلات گروه صنعتی سیفی با توجه به قطعات به کار رفته در طراحی و ساخت آن ها تعیین می شود. با توجه به متغیر بودن قیمت قطعات سازنده دستگاه از جمله بدنه فولادی، نوار مدولار و ویبراتور، قیمت دستگاه نیز در بازه های زمانی مختلف متغیر خواهد بود. برای اطلاع از قیمت دستگاه های سیفی می توانید شماره خود را در باکس زیر وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

آیا خرید نوار نقاله صنعتی سیفی توجیه اقتصادی دارد؟

نوار نقاله صنعتی از چند جنبه برای مشتری صرفه اقتصادی دارد. در درجه اول این دستگاه سرعت و دقت عمل فرآوری را بالا می برد. همچنین استفاده از این دستگاه نیاز به نیروی کار را به حداقل می رساند و از هزینه های اضافی جلوگیری می کند. در ضمن با افزایش کیفیت محصول نهایی، قیمت محصول نهایی را افزایش می دهد.