دستگاه سورتینگ خشکبار گروه صنعتی سیفی

دستگاه سورتینگ خشکبار گروه صنعتی سیفی یکی از دستگاه های تولیدی این مجموعه است که در خط فرآوری خشکبار به کار می رود. از این دستگاه ها برا سورت انواع محصولات خشکباری استفاده می شود. این دستگاه ها در دو نوع سورتینگ 4 کاناله و سورتینگ 6 کاناله تولید می شوند. ظرفیت دستگاه سورتینگ خشکبار سیفی با توجه به محصولات مختلف بین 200 تا 350 کیلوگرم می باشد. همچنین نوع 8 غلطکه دستگاه سورتینگ خشکبار به سفارش مشتری و برای ظرفیت های بالاتر ساخته می شود.

دستگاه سورتینگ خشکبار تولید داخل سیفی

مزایای استفاده از سورتینگ بادام زمینی گروه صنعتی سیفی

قابلیت تنظیم دستگاه سورتینگ برای محصولات مختلف

با توجه به نوع طراحی دستگاه، اندازه دهانه بین غلطک های دستگاه قابل تنظیم بوده و می توان این فاصله را از اندازه 2 الی 60 میلی متر تغییر داد. به همین دلیل می توان محصولات مختلف از اندازه نخود تا گردو را با این دستگاه به خوبی سورت کرد. در واقع این ویژگی موجب می شود که این دستگاه هم بتواند توت خشک کوچک و هم انواع خرما را سورت و اندازه بندی کند.

کیفیت بالای محصول خروجی دستگاه سورتینگ

یکی از ویژگی های دستگاه سورتینگ بادام خشکبار گروه صنعتی سیفی سورت تک تک و دانه به دانه محصولات است. این کار باعث می شود تا کوچکترین آسیب فیزیکی و شیمیایی به محصولات وارد نشود. این ویژگی برای سورت محصولاتی چون بذر سیب زمینی و پیاز زعفران که از حساسیت بالایی برخوردار هستند از اهمیت ویژه ای برخوردار است. معمولا این محصولات در هنگام سورت با سورترهای مش دار دچار آسیب می شوند.

تغذیه یکنواخت سورتینگ خشکبار به وسیله ویبراتور

استفاده از موتور های ویبراتور در دستگاه سورتینگ خشکبار گروه صنعتی سیفی موجب شده است تا محصولات به صورت یکنواخت و منظم وارد فضای بین غلطک ها شوند. این کار موجب می شود تا محصول در دستگاه گیر نکرده و کیفیت مغز خروجی افزایش یابد.

 

سایر مزایای دستگاه سورتینگ خشکبار
  • ظرفیت و حجم کاری بالا
  • میزان مصرف برق پایین
  • سهولت در استفاده توسط کاربر
  • ابعاد مناسب برای فضای کارگاه
  • دارای پایه های چرخی جهت سهولت در جابجایی
  • قابل استفاده برای محصولات خشکباری مختلف
ویژگی سورتر های سیفی

مشخصات فنی دستگاه سورتینگ خشکبار

در هر دو دستگاه سورتینگ 4 کاناله و 6 کاناله، کاربران دارای تنوع انتخاب در نوع الکتروموتور تک فاز و 3 فاز می باشند. توان مصرفی دستگاه های 4 کاناله و 6 کاناله به یک اندازه بوده و برابر 1500 وات می باشد.

دستگاه سورتینگ خشکبار 6 کاناله ابعاد بزرگتری داشته و وزن آن 480 کیلوگرم می باشد. سورتینگ 4 کاناله که از ابعاد کوچکتری برخوردار است، 350 کیلوگرم وزن دارد.

همچنین دستگاه سورتینگ غلطکی گروه صنعتی سیفی برای اندازه بندی محصولات مختلفی از جمله انواع پسته، بادام زمینی، بادام، توت خشک، خرما، بذر سیب زمینی و پیاز زعفران کاربرد دارد.

طرز کار دستگاه سورتینگ خشکبار

برای سورت محصولات مختلف ابتدا بایستی دستگاه را تنظیم کنید. برای این کار طبق دستور العمل زیر عمل کنید:

ابتدا پیچ تنظیم در ابتدای دستگاه را آزاد کرده و فاصله غلطک ها را به گونه ای تنظیم نمایید که کوچکترین سایز محصول مورد نظر از آن رد شود. سپس پیچ تنظیم دستگاه را قفل کرده، درب دستگاه را ببندید و دستگاه را روشن کنید. سپس چند عدد از کوچکترین سایز محصول را داخل دستگاه بریزید. اگر محصول از خروجی سایز 1 خارج شد، پیچ تنظیمِ ابتدا، تنظیم شده است.

در مرحله بعد پیچ تنظیم در انتهای دستگاه را آزاد کرده و فاصله غلطک ها را به گونه ای تنظیم نمایید که بزرگترین سایز محصول از آن عبور کند. سپس پیچ تنظیم دستگاه را قفل کرده و دستگاه را روشن نمایید. سپس چند عدد از بزرگترین محصول مورد نظر را داخل دستگاه بریزید. اگر محصول از آخرین خروجی سایز 4 یا 6 خارج شد، پیچ تنظیم انتها، تنظیم شده است.

پس از انجام مراحل فوق، از سفت بودن پیچ ابتدا و انتها اطمینان حاصل نموده و هاپر ورودی را تغذیه نمایید. دقت کنید که دریچه تنظیم ورودی هاپر با توجه به محصولات مختلف باز شود. سپس دستگاه را روشن نمایید.

ضمانت نامه دستگاه سورتینگ خشکبار

یکی از خدماتی که گروه صنعتی سیفی به مشتریان خود ارائه می کند، ضمانت نامه 2 ساله دستگاه های مختلف است. این ضمانت نامه در 2 قالب گارانتی 3 ماهه و گارانتی 2 ساله دستگاه ها ارائه میشود.بدین صورت که در 3 ماه اول پس از خرید دستگاه توسط مشتری، هر اتفاقی که برای دستگاه رخ دهد، گروه صنعتی سیفی مسئولیت ارائه خدمات رایگان از جمله تعمیر و حمل و نقل دستگاه را میپذیرد.

پس از این مدت تا 2 سال پس از فروش، در صورت بروز هرگونه اتفاق برای دستگاه ها، باز هم هزینه تعمیرات بر عهده ما بوده و مشتری تنها موظف به پرداخت هزینه حمل و نقل خواهد بود. ضمنا مجموعه ما تا مدت 10 سال پس از فروش دستگاه، خود را موظف به ارائه خدمات پس از فروش و ارتباط مستمر با مشتریان در رابطه با نگهداری و تعمیرات دستگاه ها می داند.

خرید دستگاه سورتینگ خشکبار

گروه صنعتی سیفی در اکثر شهرستان های خشکبار خیز ایران نمایندگی دارد. تویسرکان، نجف آباد، بردسکن، فیض آباد، خوی و سامان جزء این شهرستان ها می باشند. مشتریان محترم برای تست کیفیت دستگاه ها می توانند با محصول مورد نظر خود به نمایندگی های گروه صنعتی سیفی در شهرهای مختلف و یا دفتر مرکزی ما در شهرستان پاکدشت مراجعه کنند.

قیمت دستگاه سورتینگ خشکبار

قیمت ماشین آلات گروه صنعتی سیفی با توجه به قطعات به کار رفته در طراحی و ساخت آن ها تعیین می شود. با توجه به متغیر بودن قیمت قطعات سازنده دستگاه از جمله بدنه فولادی، الکتروموتور و ویبراتور، قیمت دستگاه نیز در بازه های زمانی مختلف متغیر خواهد بود. برای اطلاع از قیمت دستگاه های سیفی می توانید شماره خود را در باکس زیر وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

آیا خرید دستگاه سورتینگ خشکبار سیفی توجیه اقتصادی دارد؟

خرید دستگاه سورتینگ خشکبار گروه صنعتی سیفی از چند جنبه برای مشتری صرفه اقتصادی دارد. در وهله اول این دستگاه میزان آسیب به محصولات را به پایین ترین میزان ممکن می رساند و این کار موجب جلوگیری از هدر رفت هزینه ها می شود. همچنین شما تنها با سورت کردن محصول، می توانید محصولات خود را با ارزش افزوده بالایی به بازار عرضه کنید. در ضمن این دستگاه نیاز به نیروی کار را به حداقل رسانده و هزینه ها را کم می کند. در واقع این دستگاه به کمک یک کاربر می تواند حداکثر کارایی خود را داشته باشد.