جداکننده پوست از مغز بادام

دستگاه جداکننده پوست از مغز گروه صنعتی سیفی

دستگاه جداکننده پوست از مغز گروه صنعتی سیفی در واقع مکملی برای دستگاه پوست سخت شکن محسوب می شود. پس از مغز کردن محصولات توسط دستگاه پوست سخت شکن، این دستگاه مغز و پوست های درهم ریخته شده را از هم جدا می کند. از این دستگاه می توان برای جدا کردن پوست از مغز بادام، پسته، گردو و تخمه آفتابگردان استفاده کرد. این دستگاه از ویژگی های منحصر به فردی است که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

قابل استفاده برای محصولات مختلف

از دستگاه جداکننده پوست از مغز گروه صنعتی سیفی می توان برای جدا کردن پوست از مغز بادام، پسته، گردو و محصولات خشکباری دیگر استفاده کرد. در واقع به دلیل اینکه همراه با این دستگاه 8 صفحه مش دار با اندازه های مختلف به شما داده می شود، شما می توانید با استفاده از این مش ها، پوست و مغز محصولات مختلف و در اندازه های مختلف را از هم جداسازی کنید.

دقت بسیار بالا

از ویژگی های بسیار مهم دستگاه جداکننده پوست از مغز گروه صنعتی سیفی می توان به دقت بسیار بالای این دستگاه اشاره کرد.بر خلاف دستگاه جداکننده پوست از مغز موجود در بازار، این دستگاه می تواند پوست و مغز محصولات مختلف را با دقت بالای 95 درصد از هم جدا کند. 

ظرفیت مناسب دستگاه

دستگاه جداکننده پوست از مغز گروه صنعتی سیفی از ظرفیت مناسبی هم برای جداسازی پوست از مغز محصولات مختلف برخوردار است. دستگاه جداکننده پوست از مغز جنرال گروه صنعتی سیفی از ظرفیتی بین 100 تا 150 کیلوگرم برای محصولات مختلف و دستگاه جداکننده پوست از مغز صنعتی گروه صنعتی سیفی از ظرفیتی بین 200 تا 350 کیلوگرم برای محصولات مختلف برخوردار می باشد.