دستگاه فندق شکن صنعتی گروه صنعتی سیفی

دستگاه فندق شکن گروه صنعتی سیفی یکی از دستگاه هایی است که در جهت فرآوری فندق و برای شکستن پوست سخت فندق به کار می رود. این فندق شکن های برقی در دو اندازه بزرگ و کوچک ساخته و طراحی می شوند. فندق شکن بزرگ در ساعت 100 الی 150 کیلوگرم و فندق شکن کوچک در هر ساعت 50 الی 75 کیلوگرم فندق را مغز می کنند. فندق شکن صنعتی گروه صنعتی سیفی دارای ویژگی های منحصر به فردی است که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

مزایای استفاده از فندق شکن گروه صنعتی سیفی

قابلیت تنظیم فندق شکن برای محصولات مختلف

دستگاه فندق شکن گروه صنعتی سیفی به گونه ای طراحی شده است که از آن می توان برای مغز کردن محصولات دیگر نیز استفاده کرد. از همین رو این دستگاه به عنوان گردو شکن، بادام شکن و پوک شکن پسته نیز کاربرد دارد.

کیفیت بالای مغز خروجی فندق شکن سیفی

یکی از مهم ترین مزایای فندق شکن برقی گروه صنعتی سیفی، میزان خرده مغز بسیار کم در محصولات مختلف است. ویژگی ممتاز دستگاه این است که در عین چندکاره بودن، کیفیت خود را برای محصولات مختلف حفظ می کند. میزان دقت این دستگاه برای مغز کردن ارقام مختلف فندق حداقل 95% و حداکثر 98% می باشد.

تغذیه یکنواخت فندق شکن به وسیله ویبراتور

استفاده از موتور های ویبراتور در دستگاه فندق شکن گروه صنعتی سیفی موجب شده است تا محصولات به صورت یکنواخت و منظم وارد صفحات شکن شوند. این کار موجب می شود تا محصول در دستگاه گیر نکرده و کیفیت مغز خروجی افزایش یابد.

سایر مزایای فندق شکن سیفی
 • ظرفیت و حجم کاری بالا
 • میزان مصرف برق پایین
 • سهولت در استفاده توسط کاربر
 • ابعاد مناسب برای فضای کارگاه
 • دارای پایه های چرخی جهت سهولت در جابجایی
 • قابل استفاده برای محصولات خشکباری مختلف

مشخصات فنی دستگاه فندق شکن برقی

فندق شکن های برقی گروه صنعتی سیفی مصرف برق پایینی داشته و به انتخاب کاربر، در دو نوع الکتروموتور تک فاز و سه فاز تولید می شود. فندق شکن بزرگ دارای توان 1000 وات و فندق شکن کوچک دارای توان 500 وات می باشد.

همانطور که بالاتر اشاره کردیم، فندق شکن برقی گروه صنعتی سیفی غیر از فندق، برای مغز کردن محصولات دیگری مانند گردو، بادام و پسته نیز کاربرد دارد. در ادامه به ظرفیت این دستگاه ها برای محصولات مختلف اشاره می کنیم.

 

ظرفیت فندق شکن برقی بزرگ برای شکستن انواع خشکبار

 • گردو: 100 کیلوگرم در ساعت
 • بادام: 100 کیلوگرم در ساعت
 • تخمه آفتابگردان: 100 کیلوگرم در ساعت
 • فندق: 100 الی 150 کیلوگرم در ساعت
 • پسته: 100 الی 150 کیلوگرم در ساعت
 • بادام زمینی: 150 کیلوگرم در ساعت
 • هسته زردآلو: 200 کیلوگرم در ساعت

ظرفیت فندق شکن برقی کوچک برای شکستن انواع خشکبار

 • گردو: 50 کیلوگرم در ساعت
 • بادام: 50 کیلوگرم در ساعت
 • تخمه آفتابگردان: 50 کیلوگرم در ساعت
 • فندق: 50 الی 75 کیلوگرم در ساعت
 • پسته: 50 الی 75 کیلوگرم در ساعت
 • بادام زمینی: 75 کیلوگرم در ساعت
 • هسته زردآلو: 100 کیلوگرم در ساعت

طرز کار فندق شکن اتوماتیک

برای شکستن محصولات مختلف ابتدا بایستی دستگاه را تنظیم کنید. برای این کار طبق دستور العمل زیر عمل کنید:

دستگاه فندق شکن را روشن نموده و چند عدد فندق را از دریچه بازدید داخل دستگاه بریزید. اگر فندق ها بدون شکسته شدن از دستگاه خارج شدند، پیچ تنظیم دستگاه را در جهت خلاف عقربه های ساعت (↓) گردانده و دوباره امتحان کنید. این کار را تا زمان شکستن پوست سخت فندق به شکل مطلوب ادامه دهید و سپس از دستگاه استفاده نمایید.

اگر محصول خروجی بیش از حد خرد شود، دستگاه به صورت بهینه تنظیم نشده و باید پیچ تنظیم را در جهت ساعتگرد (↑) بچرخانیم تا به حالت بهینه برسد. یکی از ویژگی های این دستگاه، شکستن پوست سخت محصولات مختلف بدون نیاز به سورت و اندازه بندی محصولات است. اما در صورتی که قبل از شکستن اندازه بندی را انجام دهید، کیفیت محصول خروجی افزایش می یابد.

در صورتی که از دستگاه سورتینگ استفاده نمی کنید، می توانید فندق شکن گیان را مطابق با اندازه بزرگترین فندق ها تنظیم کرده و شکستن محصولات را انجام دهید. به این طریق فندق های کوچکتر بدون شکسته شدن از دستگاه خارج می شوند. در ادامه کار دستگاه را برای شکستن فندق های کوچکتر تنظیم کنید. در این روش معمولا پس از سه مرحله پوست سخت تمام فندق ها شکسته خواهد شد.

ضمانت نامه دستگاه فندق شکن سیفی

یکی از خدماتی که گروه صنعتی سیفی به مشتریان خود ارائه می کند، ضمانت نامه 2 ساله دستگاه های مختلف است. این ضمانت نامه در 2 قالب گارانتی 3 ماهه و گارانتی 2 ساله دستگاه ها ارائه میشود.بدین صورت که در 3 ماه اول پس از خرید دستگاه توسط مشتری، هر اتفاقی که برای دستگاه رخ دهد، گروه صنعتی سیفی مسئولیت ارائه خدمات رایگان از جمله تعمیر و حمل و نقل دستگاه را میپذیرد.

پس از این مدت تا 2 سال پس از فروش، در صورت بروز هرگونه اتفاق برای دستگاه ها، باز هم هزینه تعمیرات بر عهده ما بوده و مشتری تنها موظف به پرداخت هزینه حمل و نقل خواهد بود. ضمنا مجموعه ما تا مدت 10 سال پس از فروش دستگاه، خود را موظف به ارائه خدمات پس از فروش و ارتباط مستمر با مشتریان در رابطه با نگهداری و تعمیرات دستگاه ها می داند.

خرید دستگاه فندق شکن سیفی

گروه صنعتی سیفی در اکثر شهرستان های خشکبار خیز ایران نمایندگی دارد. تویسرکان، نجف آباد، بردسکن، فیض آباد، خوی و سامان جزء این شهرستان ها می باشند. البته مقدار قابل توجهی از فندق ایران در شهر اشکورات رودسر استان گیلان کشت می شود. با این وجود مشتریان محترم برای تست کیفیت دستگاه ها می توانند با محصول مورد نظر خود به نمایندگی های گروه صنعتی سیفی در شهرهای مختلف و یا دفتر مرکزی ما در شهرستان پاکدشت مراجعه کنند.

قیمت دستگاه فندق شکن تمام اتوماتیک

قیمت ماشین آلات گروه صنعتی سیفی با توجه به قطعات به کار رفته در طراحی و ساخت آن ها تعیین می شود. با توجه به متغیر بودن قیمت قطعات سازنده دستگاه از جمله بدنه فولادی، الکتروموتور و ویبراتور، قیمت دستگاه نیز در بازه های زمانی مختلف متغیر خواهد بود. برای اطلاع از قیمت دستگاه های سیفی می توانید شماره خود را در باکس زیر وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

آیا خرید دستگاه فندق شکن سیفی توجیه اقتصادی دارد؟

خرید دستگاه فندق شکن سیفی از چند جنبه برای مشتری صرفه اقتصادی دارد. در وهله اول این دستگاه میزان خرده مغز در حین کار را به حداقل می رساند و مشابه یک دست حرفه ای فندق ها را مغز می کند. همچنین استفاده از این دستگاه سرعت کار را بالاتر برده و در یک روز با 8 ساعت کاری، می تواند حدود 1200 کیلوگرم از انواع فندق را مغز کند. در ضمن این دستگاه نیاز به نیروی کار را به حداقل رسانده و هزینه ها را کم می کند. در واقع این دستگاه به کمک یک کاربر می تواند حداکثر کارایی خود را داشته باشد.