دستگاه غلاف شکن بادام زمینی گروه صنعتی سیفی

دستگاه غلاف شکن بادام زمینی گروه صنعتی سیفی یکی از دستگاه هایی است که برای فرآوری بادام زمینی و به منظور شکستن پوست بادام زمینی به کار می رود. دستگاه های غلاف شکن بادام زمینی سیفی در دو سایز بزرگ و کوچک ساخته و طراحی می شوند. ظرفیت دستگاه غلاف شکن بادام زمینی بزرگ 200 کیلوگرم بر ساعت و ظرفیت غلاف شکن بادام زمینی کوچک 100 کیلوگرم بر ساعت می باشد. غلاف شکن بادام زمینی گروه صنعتی سیفی با ویژگی های ممتازی ساخته شده که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

مزایای غلاف شکن بادام زمینی گروه صنعتی سیفی

قابلیت تنظیم غلاف شکن بادام زمینی برای محصولات مختلف

به دلیل نوع طراحی خاص صفحات شکن این دستگاه، می توان آن را برای شکستن محصولات مختلف تنظیم کرد. در واقع از این دستگاه غلاف شکن بادام زمینی می توان به عنوان بادام شکن، پسته شکن و گردو شکن نیز استفاده کرد. البته این دستگاه با وجود چند کاره بودن، همچنان کیفیت بالای خود را حفظ می کند.

کیفیت بالای مغز خروجی غلاف شکن بادام زمینی سیفی

یکی از مهم ترین مزایای غلاف شکن گروه صنعتی سیفی، میزان خرده مغز بسیار کم در محصولات مختلف است. این دستگاه جزء معدود دستگاه هایی است که در هنگام شکستن پوست محصولات مختلف، دقت حداقلی آن 93 است. میزان دقت این دستگاه برای مغز کردن انواع بادام زمینی حداقل 96% و حداکثر 98% می باشد.

تغذیه یکنواخت غلاف شکن به وسیله ویبراتور

استفاده از موتور های ویبراتور در دستگاه غلاف شکن گروه صنعتی سیفی موجب شده است تا محصولات به صورت یکنواخت و منظم وارد صفحات شکن شوند. این کار موجب می شود تا محصول در دستگاه گیر نکرده و کیفیت مغز خروجی افزایش یابد.

سایر مزایای غلاف شکن بادام زمینی سیفی
 • ظرفیت و حجم کاری بالا
 • میزان مصرف برق پایین
 • سهولت در استفاده توسط کاربر
 • ابعاد مناسب برای فضای کارگاه
 • دارای پایه های چرخی جهت سهولت در جابجایی
 • قابل استفاده برای محصولات خشکباری مختلف
ویژگی های دستگاه گیان

مشخصات فنی دستگاه غلاف شکن بادام زمینی

غلاف شکن های بادام زمینی گروه صنعتی سیفی مصرف برق پایینی داشته و به انتخاب کاربر، در دو نوع الکتروموتور تک فاز و سه فاز تولید می شود. توان مصرفی غلاف شکن بادام زمینی بزرگ 1000 وات و توان دستگاه غلاف شکن کوچک 500 وات می باشد. 

همانطور که بالاتر اشاره کردیم، غلاف شکن برقی گروه صنعتی سیفی غیر از بادام زمینی، برای مغز کردن محصولات دیگری مانند فندوق، بادام و تخمه نیز کاربرد دارد. در ادامه به ظرفیت این دستگاه ها برای محصولات مختلف اشاره می کنیم.

ظرفیت غلاف شکن برقی بزرگ برای شکستن انواع خشکبار

 • گردو: 100 کیلوگرم در ساعت
 • بادام: 100 کیلوگرم در ساعت
 • تخمه آفتابگردان: 100 کیلوگرم در ساعت
 • فندق: 100 الی 150 کیلوگرم در ساعت
 • پسته: 100 الی 150 کیلوگرم در ساعت
 • بادام زمینی: 150 کیلوگرم در ساعت
 • هسته زردآلو: 200 کیلوگرم در ساعت

ظرفیت غلاف شکن برقی کوچک برای شکستن انواع خشکبار

 • گردو: 50 کیلوگرم در ساعت
 • بادام: 50 کیلوگرم در ساعت
 • تخمه آفتابگردان: 50 کیلوگرم در ساعت
 • فندق: 50 الی 75 کیلوگرم در ساعت
 • پسته: 50 الی 75 کیلوگرم در ساعت
 • بادام زمینی: 75 کیلوگرم در ساعت
 • هسته زردآلو: 100 کیلوگرم در ساعت

طرز کار غلاف شکن بادام زمینی اتوماتیک

برای شکستن محصولات مختلف ابتدا بایستی دستگاه را تنظیم کنید. برای این کار طبق دستور العمل زیر عمل کنید:

دستگاه غلاف شکن را روشن نموده و چند عدد بادام زمینی را از دریچه بازدید داخل دستگاه بریزید. اگر بادام زمینی ها بدون شکسته شدن از دستگاه خارج شدند، پیچ تنظیم دستگاه را در جهت خلاف عقربه های ساعت (↓) گردانده و دوباره امتحان کنید. این کار را تا زمان شکستن پوست سخت بادام زمینی به شکل مطلوب ادامه دهید و سپس از دستگاه استفاده نمایید.

اگر محصول خروجی بیش از حد خرد شود، دستگاه به صورت بهینه تنظیم نشده و باید پیچ تنظیم را در جهت ساعتگرد (↑) بچرخانیم تا به حالت بهینه برسد. یکی از ویژگی های این دستگاه، شکستن پوست سخت محصولات مختلف بدون نیاز به سورت و اندازه بندی محصولات است. اما در صورتی که قبل از شکستن اندازه بندی را انجام دهید، کیفیت محصول خروجی افزایش می یابد.

در صورتی که از دستگاه سورتینگ بادام زمینی استفاده نمی کنید، می توانید غلاف شکن گیان را مطابق با اندازه بزرگترین بادام زمینی ها تنظیم کرده و شکستن محصولات را انجام دهید. به این طریق بادام زمینی های کوچکتر بدون شکسته شدن از دستگاه خارج می شوند. در ادامه کار دستگاه را برای شکستن بادام زمینی های کوچکتر تنظیم کنید. در این روش معمولا پس از سه مرحله پوست سخت تمام بادام زمینی ها شکسته خواهد شد.

ضمانت نامه دستگاه غلاف شکن بادام زمینی

یکی از خدماتی که گروه صنعتی سیفی به مشتریان خود ارائه می کند، ضمانت نامه 2 ساله دستگاه های مختلف است. این ضمانت نامه در 2 قالب گارانتی 3 ماهه و گارانتی 2 ساله دستگاه ها ارائه میشود.بدین صورت که در 3 ماه اول پس از خرید دستگاه توسط مشتری، هر اتفاقی که برای دستگاه رخ دهد، گروه صنعتی سیفی مسئولیت ارائه خدمات رایگان از جمله تعمیر و حمل و نقل دستگاه را میپذیرد.

پس از این مدت تا 2 سال پس از فروش، در صورت بروز هرگونه اتفاق برای دستگاه ها، باز هم هزینه تعمیرات بر عهده ما بوده و مشتری تنها موظف به پرداخت هزینه حمل و نقل خواهد بود. ضمنا مجموعه ما تا مدت 10 سال پس از فروش دستگاه، خود را موظف به ارائه خدمات پس از فروش و ارتباط مستمر با مشتریان در رابطه با نگهداری و تعمیرات دستگاه ها می داند.

خرید دستگاه غلاف شکن بادام زمینی سیفی

گروه صنعتی سیفی در اکثر شهرستان های خشکبار خیز ایران نمایندگی دارد. تویسرکان، نجف آباد، بردسکن، فیض آباد، خوی و سامان جزء این شهرستان ها می باشند. البته بیشترین میزان بادام زمینی ایران در شهرستان آستانه اشرفیه و در استان گیلان کشت می شود. اما با این حال مشتریان محترم برای تست کیفیت دستگاه ها می توانند با محصول مورد نظر خود به نمایندگی های گروه صنعتی سیفی در شهرهای مختلف و یا دفتر مرکزی ما در شهرستان پاکدشت مراجعه کنند.

قیمت دستگاه غلاف شکن بادام زمینی سیفی

قیمت ماشین آلات گروه صنعتی سیفی با توجه به قطعات به کار رفته در طراحی و ساخت آن ها تعیین می شود. با توجه به متغیر بودن قیمت قطعات سازنده دستگاه از جمله بدنه فولادی، الکتروموتور و ویبراتور، قیمت دستگاه نیز در بازه های زمانی مختلف متغیر خواهد بود. برای اطلاع از قیمت دستگاه های سیفی می توانید شماره خود را در باکس زیر وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

آیا خرید دستگاه غلاف شکن سیفی توجیه اقتصادی دارد؟

خرید دستگاه غلاف شکن بادام زمینی سیفی از چند جنبه برای مشتری صرفه اقتصادی دارد. در وهله اول این دستگاه میزان خرده مغز در حین کار را به حداقل می رساند و مشابه یک دست حرفه ای بادام زمینی ها را مغز می کند. همچنین استفاده از این دستگاه سرعت کار را بالاتر برده و در یک روز با 8 ساعت کاری، می تواند حدود 1600 کیلوگرم بادام زمینی را مغز کند. در ضمن این دستگاه نیاز به نیروی کار را به حداقل رسانده و هزینه ها را کم می کند. در واقع این دستگاه به کمک یک کاربر می تواند حداکثر کارایی خود را داشته باشد.