دستگاه تخمه پوست کن گروه صنعتی سیفی

فرآوری دستی تخمه آفتابگردان با توجه به پوست نازکی که دارد، نسبت به دیگر محصولات خشکباری از سختی و ظرافت بیشتری برخوردار است. اما در سال های گذشته با رواج استفاده از دستگاه های صنعتی برای شکستن پوست تخمه، این کار به سهولت انجام می گیرد. دستگاه تخمه پوست کن گروه صنعتی سیفی یکی از دستگاه هایی است که این مجموعه برای فرآوری تخمه آفتابگردان ساخته و تولید کرده است. دستگاه تخمه پوست کن سیفی در دو نوع بزرگ و کوچک و با ظرفیت های 100 کیلوگرم و 50 کیلوگرم در ساعت تولید می شوند. تخمه پوست کن ها گروه صنعتی سیفی دارای ویژگی های ممتازی است که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

مزایای استفاده از تخمه پوست کن گروه صنعتی سیفی

قابلیت تنظیم تخمه شکن برای محصولات مختلف

نوع طراحی صفحات دستگاه تخمه پوست کن سیفی به شکلی است که می توان اندازه دهانه بین صفحات را برای شکستن پوست انواع خشکبار تنظیم کرد. به همین دلیل از این دستگاه می توان به عنوان بادام شکن، پسته شکن و غلاف شکن بادام زمینی هم استفاده کرد. البته با وجود چند کاره بودن، دستگاه کیفیت خروجی بالای خود را همچنان حفظ می کند.

کیفیت بالای مغز خروجی تخمه شکن سیفی

یکی از مهم ترین مزایای تخمه شکن برقی گروه صنعتی سیفی، میزان خرده مغز بسیار کم در محصولات مختلف است. این دستگاه می تواند انواع تخمه آفتابگردان را با دقت بیش از 98% مغز کند. البته مشتریان محترم قبل از خرید می توانند برای تست کیفیت این دستگاه به کارگاه یا نمایندگی های گروه صنعتی سیفی در شهرهای مختلف مراجعه کنند.

تغذیه یکنواخت تخمه شکن به وسیله ویبراتور

استفاده از موتور های ویبراتور در دستگاه تخمه شکن گروه صنعتی سیفی موجب شده است تا محصولات به صورت یکنواخت و منظم وارد صفحات شکن شوند. این کار موجب می شود تا محصول در دستگاه گیر نکرده و کیفیت مغز خروجی افزایش یابد.

سایر مزایای تخمه شکن سیفی
 • ظرفیت و حجم کاری بالا
 • میزان مصرف برق پایین
 • سهولت در استفاده توسط کاربر
 • ابعاد مناسب برای فضای کارگاه
 • دارای پایه های چرخی جهت سهولت در جابجایی
 • قابل استفاده برای محصولات خشکباری مختلف

مشخصات فنی دستگاه تخمه شکن برقی

تخمه شکن های برقی گروه صنعتی سیفی مصرف برق پایینی داشته و به انتخاب کاربر، در دو نوع الکتروموتور تک فاز و سه فاز تولید می شود. بادام شکن بزرگ دارای توان 1000 وات و بادام شکن کوچک دارای توان 500 وات می باشد.

همانطور که بالاتر اشاره کردیم، تخمه شکن برقی گروه صنعتی سیفی غیر از تخمه آفتابگردان، برای مغز کردن محصولات دیگری مانند بادام، فندق و پسته نیز کاربرد دارد. در ادامه به ظرفیت این دستگاه ها برای محصولات مختلف اشاره می کنیم.

 

ظرفیت تخمه شکن برقی بزرگ برای شکستن انواع خشکبار

 • گردو: 100 کیلوگرم در ساعت
 • بادام: 100 کیلوگرم در ساعت
 • تخمه آفتابگردان: 100 کیلوگرم در ساعت
 • فندق: 100 الی 150 کیلوگرم در ساعت
 • پسته: 100 الی 150 کیلوگرم در ساعت
 • بادام زمینی: 150 کیلوگرم در ساعت
 • هسته زردآلو: 200 کیلوگرم در ساعت

 

ظرفیت تخمه شکن برقی کوچک برای شکستن انواع خشکبار

 • گردو: 50 کیلوگرم در ساعت
 • بادام: 50 کیلوگرم در ساعت
 • تخمه آفتابگردان: 50 کیلوگرم در ساعت
 • فندق: 50 الی 75 کیلوگرم در ساعت
 • پسته: 50 الی 75 کیلوگرم در ساعت
 • بادام زمینی: 75 کیلوگرم در ساعت
 • هسته زردآلو: 100 کیلوگرم در ساعت

طرز کار تخمه پوست کن سیفی

برای شکستن محصولات مختلف ابتدا بایستی دستگاه را تنظیم کنید. برای این کار طبق دستور العمل زیر عمل کنید:

دستگاه تخمه پوست کن را روشن نموده و چند عدد تخمه را از دریچه بازدید داخل دستگاه بریزید. اگر تخمه ها بدون شکسته شدن از دستگاه خارج شدند، پیچ تنظیم دستگاه را در جهت خلاف عقربه های ساعت (↓) گردانده و دوباره امتحان کنید. این کار را تا زمان شکستن پوست سخت تخمه به شکل مطلوب ادامه دهید و سپس از دستگاه استفاده نمایید.

اگر محصول خروجی بیش از حد خرد شود، دستگاه به صورت بهینه تنظیم نشده و باید پیچ تنظیم را در جهت ساعتگرد (↑) بچرخانیم تا به حالت بهینه برسد. یکی از ویژگی های این دستگاه، شکستن پوست سخت محصولات مختلف بدون نیاز به سورت و اندازه بندی محصولات است. اما در صورتی که قبل از شکستن اندازه بندی را انجام دهید، کیفیت محصول خروجی افزایش می یابد.

در صورتی که از دستگاه سورتینگ تخمه استفاده نمی کنید، می توانید تخمه پوست کن گیان را مطابق با اندازه بزرگترین تخمه ها تنظیم کرده و شکستن محصولات را انجام دهید. به این طریق تخمه های کوچکتر بدون شکسته شدن از دستگاه خارج می شوند. در ادامه کار دستگاه را برای شکستن تخمه های کوچکتر تنظیم کنید. در این روش معمولا پس از سه مرحله پوست سخت تمام تخمه ها شکسته خواهد شد.

ضمانت نامه تخمه پوست کن سیفی

یکی از خدماتی که گروه صنعتی سیفی به مشتریان خود ارائه می کند، ضمانت نامه 2 ساله دستگاه های مختلف است. این ضمانت نامه در 2 قالب گارانتی 3 ماهه و گارانتی 2 ساله دستگاه ها ارائه میشود.بدین صورت که در 3 ماه اول پس از خرید دستگاه توسط مشتری، هر اتفاقی که برای دستگاه رخ دهد، گروه صنعتی سیفی مسئولیت ارائه خدمات رایگان از جمله تعمیر و حمل و نقل دستگاه را میپذیرد.

پس از این مدت تا 2 سال پس از فروش، در صورت بروز هرگونه اتفاق برای دستگاه ها، باز هم هزینه تعمیرات بر عهده ما بوده و مشتری تنها موظف به پرداخت هزینه حمل و نقل خواهد بود. ضمنا مجموعه ما تا مدت 10 سال پس از فروش دستگاه، خود را موظف به ارائه خدمات پس از فروش و ارتباط مستمر با مشتریان در رابطه با نگهداری و تعمیرات دستگاه ها می داند.

خرید دستگاه تخمه پوست شکن سیفی

گروه صنعتی سیفی در اکثر شهرستان های خشکبار خیز ایران نمایندگی دارد. تویسرکان، نجف آباد، بردسکن، فیض آباد و سامان جزء این شهرستان ها می باشند.. گروه صنعتی سیفی در شهر خوی که تخمه آفتابگردان در این شهر به وفور کشت می شود نیز نمایندگی دارد. مشتریان محترم برای تست کیفیت دستگاه ها می توانند با محصول مورد نظر خود به نمایندگی های گروه صنعتی سیفی در شهرهای مختلف و یا دفتر مرکزی ما در شهرستان پاکدشت مراجعه کنند.

قیمت دستگاه تخمه پوست کن سیفی

قیمت ماشین آلات گروه صنعتی سیفی با توجه به قطعات به کار رفته در طراحی و ساخت آن ها تعیین می شود. با توجه به متغیر بودن قیمت قطعات سازنده دستگاه از جمله بدنه فولادی، الکتروموتور و ویبراتور، قیمت دستگاه نیز در بازه های زمانی مختلف متغیر خواهد بود. برای اطلاع از قیمت دستگاه های سیفی می توانید شماره خود را در باکس زیر وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

آیا خرید دستگاه تخمه پوست کن سیفی توجیه اقتصادی دارد؟

خرید دستگاه تخمه پوست کن سیفی از چند جنبه برای مشتری صرفه اقتصادی دارد. در وهله اول این دستگاه میزان خرده مغز در حین کار را به حداقل می رساند و مشابه یک دست حرفه ای تخمه ها را مغز می کند. همچنین استفاده از این دستگاه سرعت کار را بسیار بالاتر برده و در یک روز با 8 ساعت کاری، می تواند حدود 800 کیلوگرم از انواع تخمه را مغز کند. در ضمن این دستگاه نیاز به نیروی کار را به حداقل رسانده و هزینه ها را کم می کند. در واقع این دستگاه به کمک یک کاربر می تواند حداکثر کارایی خود را داشته باشد.