ضمانت نامه

ضمانت نامه و خدمات پس از فروش

یکی از خدماتی که گروه صنعتی سیفی به مشتریان خود ارائه می کند، ضمانت نامه 2 ساله دستگاه های مختلف است. این ضمانت نامه در 2 قالب گارانتی 3 ماهه و گارانتی 2 ساله دستگاه ها ارائه میشود. بدین صورت که در 3 ماه اول پس از خرید دستگاه توسط مشتری، هر اتفاقی که برای دستگاه رخ دهد، گروه صنعتی سیفی مسئولیت ارائه خدمات رایگان از جمله تعمیر و حمل و نقل دستگاه را میپذیرد.

پس از این مدت تا 2 سال پس از فروش، در صورت بروز هرگونه اتفاق برای دستگاه ها، باز هم هزینه تعمیرات بر عهده ما بوده و مشتری تنها موظف به پرداخت هزینه حمل و نقل خواهد بود. ضمنا مجموعه ما تا مدت 10 سال پس از فروش دستگاه، خود را موظف به ارائه خدمات پس از فروش و ارتباط مستمر با مشتریان در رابطه با نگهداری و تعمیرات دستگاه ها می داند.

مشاوره رایگان

مشاوره راه اندازی کسب و کار

گروه صنعتی سیفی این افتخار را داشته تا در تاریخ 29 فروردین 1399 در برنامه تلویزیونی میدون حضور داشته باشد. پس از آن که این مجموعه در برنامه میدون به معرفی محصولات و خدمات خود پرداخت، به درخواست کارشناسان این برنامه، تاکنون 3 کارگاه مجازی راه اندازی کارگاه فرآوری خشکبار، با حضور و تدریس جناب مهندس امیر بهادر سیفی و با حضور بیش از 50 نفر شرکت کننده، برگزار شده است.

همچنین در طی سالیان اخیر ایشان به افراد متعددی در موارد مختلف مرتبط با بحث فرآوری خشکبار مشاوره رایگان داده است. شما برای بهره مندی از مشاوره مهندس امیر بهادر سیفی می توانید از طریق لینک واتساپ موجود در سایت یا تماس تلفنی با ایشان اقدام کنید.

خدمات فرآوری خشکبار

ارائه خدمات فرآوری خشکبار

بسیاری از باغداران هر ساله میزان محصولاتشان آنقدر زیاد نیست که خرید دستگاه برای آن ها به صرفه باشد. در نتیجه مجبورند تا برای انجام فرآیندهای مختلف فرآوری خشکبار به افرادی مراجعه کنند که این فرآیندها را به صورت اجرتی انجام می دهند.

در همین راستا گروه صنعتی سیفی در کارگاه خود در شهر پارچین و همچنین نمایندگی های خود در شهرهای مختلف این امکان را فراهم آورده است که باغدارن محترم با مراجعه به ما، فرآینده های مختلف فرآوری از جمله شکستن پوست سخت محصولاتی مانند گردو، بادام، پسته، فندق و … را با پرداخت اجرت المثل انجام دهند.