دستگاه بادام شکن صنعتی گروه صنعتی سیفی

دستگاه بادام شکن گروه صنعتی سیفی یکی از دستگاه هایی است که در خط فرآوری بادام و برای شکستن پوست سخت انواع بادام درختی به کار می رود. بادام شکن های برقی گروه صنعتی سیفی در دو سایز بزرگ و کوچک ساخته و طراحی می شوند. بادام شکن بزرگ در ساعت 100 کیلوگرم و بادام شکن کوچک در هر ساعت 50 کیلوگرم از انواع بادام را مغز می کنند. بادام شکن صنعتی گروه صنعتی سیفی دارای ویژگی های منحصر به فردی است که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

مزایای استفاده از بادام شکن گروه صنعتی سیفی

 

قابلیت تنظیم بادام شکن برای ارقام مختلف بادام

نوع طراحی بادام شکن برقی گروه صنعتی سیفی به گونه ای است که فاصله بین صفحات شکن را می توان به طور دلخواه تنظیم کرد. به همین دلیل انواع بادام درختی از قبیل بادام مامایی، بادام سنگی و بادام کاغذی را می توان با دقت بالایی با این دستگاه مغز کرد.

کیفیت بالای مغز خروجی بادام شکن سیفی

یکی از مهم ترین مزایای بادام شکن برقی گروه صنعتی سیفی، میزان خرده مغز بسیار کم در محصولات مختلف است. به همین دلیل کاربران زیادی از این دستگاه به منظور شکستن انواع بادام استفاده می کنند. در همین راستا در سال های گذشته استفاده از این دستگاه برای مغز کردن با ارزش ترین محصول خشکباری ایران، یعنی بادام مامایی، در بین باغداران شهرستان های سامان و بِن و همچنین شهر نجف آباد رواج یافته است. میزان دقت این دستگاه برای مغز کردن ارقام مختلف بادام حداقل 93% و حداکثر 99% می باشد.

تغذیه یکنواخت بادام شکن به وسیله ویبراتور

استفاده از موتور های ویبراتور در دستگاه بادام شکن گروه صنعتی سیفی موجب شده است تا محصولات به صورت یکنواخت و منظم وارد صفحات شکن شوند. این کار موجب می شود تا محصول در دستگاه گیر نکرده و کیفیت مغز خروجی افزایش یابد.

سایر مزایای بادام شکن سیفی

• ظرفیت و حجم کاری بالا
• میزان مصرف برق پایین
• سهولت در استفاده توسط کاربر
• ابعاد مناسب برای فضای کارگاه
• دارای پایه های چرخی جهت سهولت در جابجایی
• قابل استفاده برای محصولات خشکباری مختلف

دلایل خرید دستگاه بادام شکن

مشخصات فنی دستگاه بادام شکن برقی

بادام شکن های برقی گروه صنعتی سیفی مصرف برق پایینی داشته و به انتخاب کاربر، در دو نوع الکتروموتور تک فاز و سه فاز تولید می شود. بادام شکن بزرگ دارای توان 1000 وات و بادام شکن کوچک دارای توان 500 وات می باشد.
همانطور که بالاتر اشاره کردیم، بادام شکن برقی گروه صنعتی سیفی غیر از محصول بادام، برای مغز کردن محصولات دیگری مانند گردو، فندق و پسته نیز کاربرد دارد. در ادامه به ظرفیت این دستگاه ها برای محصولات مختلف اشاره می کنیم.

ظرفیت بادام شکن برقی بزرگ برای شکستن انواع خشکبار

• گردو: 100 کیلوگرم در ساعت
• بادام: 100 کیلوگرم در ساعت
• تخمه آفتابگردان: 100 کیلوگرم در ساعت
• فندق: 100 الی 150 کیلوگرم در ساعت
• پسته: 100 الی 150 کیلوگرم در ساعت
• بادام زمینی: 150 کیلوگرم در ساعت
• هسته زردآلو: 200 کیلوگرم در ساعت

ظرفیت بادام شکن برقی کوچک برای شکستن انواع خشکبار

• گردو: 50 کیلوگرم در ساعت
• بادام: 50 کیلوگرم در ساعت
• تخمه آفتابگردان: 50 کیلوگرم در ساعت
• فندق: 50 الی 75 کیلوگرم در ساعت
• پسته: 50 الی 75 کیلوگرم در ساعت
• بادام زمینی: 75 کیلوگرم در ساعت
• هسته زردآلو: 100 کیلوگرم در ساعت

ویژگی های دستگاه گیان

طرز کار بادام شکن اتوماتیک

برای شکستن محصولات مختلف ابتدا بایستی دستگاه را تنظیم کنید. برای این کار طبق دستور العمل زیر عمل کنید:
دستگاه بادام شکن را روشن نموده و چند عدد بادام را از دریچه بازدید داخل دستگاه بریزید. اگر بادام ها بدون شکسته شدن از دستگاه خارج شدند، پیچ تنظیم دستگاه را در جهت خلاف عقربه های ساعت (↓) گردانده و دوباره امتحان کنید. این کار را تا زمان شکستن پوست سخت بادام به شکل مطلوب ادامه دهید و سپس از دستگاه استفاده نمایید.
اگر محصول خروجی بیش از حد خرد شود، دستگاه به صورت بهینه تنظیم نشده و باید پیچ تنظیم را در جهت ساعتگرد (↑) بچرخانیم تا به حالت بهینه برسد. یکی از ویژگی های این دستگاه، شکستن پوست سخت محصولات مختلف بدون نیاز به سورت و اندازه بندی محصولات است. اما در صورتی که قبل از شکستن اندازه بندی را انجام دهید، کیفیت محصول خروجی افزایش می یابد.
در صورتی که از دستگاه سورتینگ بادام استفاده نمی کنید، می توانید بادام شکن گیان را مطابق با اندازه بزرگترین بادام ها تنظیم کرده و شکستن محصولات را انجام دهید. به این طریق بادام های کوچکتر بدون شکسته شدن از دستگاه خارج می شوند. در ادامه کار دستگاه را برای شکستن بادام های کوچکتر تنظیم کنید. در این روش معمولا پس از سه مرحله پوست سخت تمام بادام ها شکسته خواهد شد.

ضمانت نامه دستگاه بادام شکن سیفی

یکی از خدماتی که گروه صنعتی سیفی به مشتریان خود ارائه می کند، ضمانت نامه 2 ساله دستگاه های مختلف است. این ضمانت نامه در 2 قالب گارانتی 3 ماهه و گارانتی 2 ساله دستگاه ها ارائه میشود.بدین صورت که در 3 ماه اول پس از خرید دستگاه توسط مشتری، هر اتفاقی که برای دستگاه رخ دهد، گروه صنعتی سیفی مسئولیت ارائه خدمات رایگان از جمله تعمیر و حمل و نقل دستگاه را میپذیرد.
پس از این مدت تا 2 سال پس از فروش، در صورت بروز هرگونه اتفاق برای دستگاه ها، باز هم هزینه تعمیرات بر عهده ما بوده و مشتری تنها موظف به پرداخت هزینه حمل و نقل خواهد بود. ضمنا مجموعه ما تا مدت 10 سال پس از فروش دستگاه، خود را موظف به ارائه خدمات پس از فروش و ارتباط مستمر با مشتریان در رابطه با نگهداری و تعمیرات دستگاه ها می داند.

بادام شکن صنعتی

خرید دستگاه بادام شکن سیفی

گروه صنعتی سیفی در اکثر شهرستان های خشکبار خیز ایران نمایندگی دارد. تویسرکان، نجف آباد، بردسکن، فیض آباد، خوی و سامان جزء این شهرستان ها می باشند. مشتریان محترم برای تست کیفیت دستگاه ها می توانند با محصول مورد نظر خود به نمایندگی های گروه صنعتی سیفی در شهرهای مختلف و یا دفتر مرکزی ما در شهرستان پاکدشت مراجعه کنند.

قیمت دستگاه بادام شکن تمام اتوماتیک

قیمت ماشین آلات گروه صنعتی سیفی با توجه به قطعات به کار رفته در طراحی و ساخت آن ها تعیین می شود. با توجه به متغیر بودن قیمت قطعات سازنده دستگاه از جمله بدنه فولادی، الکتروموتور و ویبراتور، قیمت دستگاه نیز در بازه های زمانی مختلف متغیر خواهد بود. برای اطلاع از قیمت دستگاه های سیفی می توانید شماره خود را در باکس زیر وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

آیا خرید دستگاه بادام شکن سیفی توجیه اقتصادی دارد؟

خرید دستگاه بادام شکن سیفی از چند جنبه برای مشتری صرفه اقتصادی دارد. در وهله اول این دستگاه میزان خرده مغز در حین کار را به حداقل می رساند و مشابه یک دست حرفه ای بادام ها را مغز می کند. به خصوص در رابطه با محصول ارزشمندی همچون بادام مامایی، پایین بودن میزان تلفات بسیار اهمیت دارد.
همچنین استفاده از این دستگاه سرعت کار را بالاتر برده و در یک روز با 8 ساعت کاری، می تواند حدود 800 کیلوگرم از انواع بادام را مغز کند. در ضمن این دستگاه نیاز به نیروی کار را به حداقل رسانده و هزینه ها را کم می کند. در واقع این دستگاه به کمک یک کاربر می تواند حداکثر کارایی خود را داشته باشد.