نوار نقاله دستچین گروه صنعتی سیفی

نوار نقاله دستچین گروه صنعتی سیفی یکی از دستگاه های تولیدی این مجموعه است که برای بازبینی نهایی محصولات در خط فرآوری خشکبار مورد استفاده قرار می گیرد. این نوارها که اندازه عرض آن ها 68 سانتی متر است، در سه طول مختلف 4، 6 و 8 متر ساخته و تولید می شوند. از نوار نقاله دستچین می توان برای جداسازی ضایعات نهایی برای محصولاتی همچون پسته، بادام، بادام زمینی و تخمه استفاده کرد. نوار نقاله دستچین گروه صنعتی سیفی دارای ویژگی های منحصر به فردی است که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

نوار نقاله دستچین سیفی

قابلیت های نوار نقاله دستچین سیفی

بغل بندهای جداکننده

نوار نقاله دستچین گروه صنعتی سیفی دارای بغل بندهایی برای جدا کردن ضایعات است. این بغل بندها کار را برای کاربر آسان تر کرده و سرعت عمل کاربر را برای جدا کردن ضایعات بالاتر می برد.

اینورتر تنظیم کننده سرعت

نوار نقاله های دستچین گروه صنعتی سیفی مجهز به اینورتر هستند که به وسیله آن می توان سرعت حرکت نوار را تنظیم کرد. با این کار می توان سرعت حرکن نوار را متناسب با میزان ضایعات محصول و همچنین تعداد نیروی کار تنظیم کرد.

مخزن تغذیه یکنواخت

این نوار نقاله های دستچین دارای یک مخزن 150 لیتری هستند. این مخزن محصولات را در خود ذخیره کرده و با استفاده از ویبراتوری که بر روی دستگاه تعبیه شده است، محصولات را به طور یکنواخت بر روی نوار پخش می کند. این کار موجب می شود تا جداسازی ضایعات از محصولات نهایی برای کاربر با سهولت بیشتری انجام پذیرد.

قابلیت تنظیم ارتفاع

نوار نقاله دستچین گروه صنعتی سیفی دارای پیچ تنظیم ارتفاع است. ارتفاع دستگاه از نیم متر تا یک و نیم متر قابل تغییر است. این کار موجب می شود تا کاربر بتواند هم در حالت نشسته و هم در حالت ایستاده محصولات را دستچین کند.

مجهز به نور روشنایی

بر روی قسمت بالایی نوار نقاله دستچین لامپ هایی به عنوان نور روشنایی تعبیه شده است. این لامپ ها کمک می کند تا کاربر در زمانی که در محیط نور کافی برای انجام کار وجود ندارد، از این نور روشنایی جهت بازبینی بهتر محصولات نهایی استفاده کند.

سایر مزایای نوار نقاله دستچین سیفی
  • میزان مصرف برق پایین
  • سهولت در استفاده توسط کاربر
  • ابعاد مناسب برای فضای کارگاه
  • دارای پایه های چرخی جهت سهولت در جابجایی
  • قابل استفاده برای محصولات خشکباری مختلف

مشخصات فنی نوار نقاله دستچین سیفی

  • طول دستگاه: 4 ، 6 و 8 متر
  • عرض دستگاه: 68 سانتی متر
  • وزن دستگاه: 400 ، 500 و 600 کیلوگرم
  • ارتفاع دستگاه: قابل تنظیم از 50 تا 150 سانتی متر
  • مصرف برق: 1500 وات

طرز کار نوار نقاله دستچین سیفی

برای استفاده از این دستگاه ابتدا باید آن را تنظیم نمایید. میزان محصول ورودی را از طریق دریچه مخزن و سرعت نوار را از طریق اینورتر داخل تابلو برق طوری تنظیم کنید که محصولات به صورت یکنواخت و دانه به دانه بر روی نوار قرار بگیرند.

اگر در حین کار نیاز به تغییر سرعت دستگاه بود، این فرآیند توسط سرکارگر که در انتهای نوار قرار گرفته از روی تابلو برق و به وسیله اینورتر انجام می گیرد. همچنین میزان بار ورودی را نیز می توانید از طریق دریچه ورودی مخزن تنظیم نمایید.

ضمانت نامه نوار نقاله دستچین سیفی

یکی از خدماتی که گروه صنعتی سیفی به مشتریان خود ارائه می کند، ضمانت نامه 2 ساله دستگاه های مختلف است. این ضمانت نامه در 2 قالب گارانتی 3 ماهه و گارانتی 2 ساله دستگاه ها ارائه میشود.بدین صورت که در 3 ماه اول پس از خرید دستگاه توسط مشتری، هر اتفاقی که برای دستگاه رخ دهد، گروه صنعتی سیفی مسئولیت ارائه خدمات رایگان از جمله تعمیر و حمل و نقل دستگاه را میپذیرد.

پس از این مدت تا 2 سال پس از فروش، در صورت بروز هرگونه اتفاق برای دستگاه ها، باز هم هزینه تعمیرات بر عهده ما بوده و مشتری تنها موظف به پرداخت هزینه حمل و نقل خواهد بود. ضمنا مجموعه ما تا مدت 10 سال پس از فروش دستگاه، خود را موظف به ارائه خدمات پس از فروش و ارتباط مستمر با مشتریان در رابطه با نگهداری و تعمیرات دستگاه ها می داند.

خرید نوار نقاله دستچین سیفی

گروه صنعتی سیفی در اکثر شهرستان های خشکبار خیز ایران نمایندگی دارد. تویسرکان، نجف آباد، بردسکن، فیض آباد، خوی و سامان جزء این شهرستان ها می باشند. مشتریان محترم برای تست کیفیت دستگاه ها می توانند با محصول مورد نظر خود به نمایندگی های گروه صنعتی سیفی در شهرهای مختلف و یا دفتر مرکزی ما در شهرستان پاکدشت مراجعه کنند.

قیمت نوار نقاله دستچین سیفی

قیمت ماشین آلات گروه صنعتی سیفی با توجه به قطعات به کار رفته در طراحی و ساخت آن ها تعیین می شود. با توجه به متغیر بودن قیمت قطعات سازنده دستگاه از جمله بدنه فولادی، نوار مدولار و ویبراتور، قیمت دستگاه نیز در بازه های زمانی مختلف متغیر خواهد بود. برای اطلاع از قیمت دستگاه های سیفی می توانید شماره خود را در باکس زیر وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

آیا خرید نوار نقاله دستچین سیفی توجیه اقتصادی دارد؟

نوار نقاله دستچین از چند جنبه برای مشتری صرفه اقتصادی دارد. در درجه اول این دستگاه سرعت و دقت عمل دستچین کردن را بالا می برد. همچنین استفاده از این دستگاه نیاز به نیروی کار را به حداقل می رساند و از هزینه های اضافی جلوگیری می کند. در ضمن با افزایش کیفیت محصول نهایی، قیمت محصول نهایی را افزایش می دهد.