نوار نقاله دستچین پسته یادام و خشکبار

نوار نقاله دستچین گروه صنعتی سیفی

نوار نقاله دستچین گروه صنعتی  سیفی یکی از دستگاه های تولیدی این مجموعه است که برای بازبینی نهایی محصولات در خط فرآوری خشکبار مورد استفاده قرار می گیرد. ای نوارها که اندازه عرض آن ها 68 سانتی متر است، در سه طول مختلف 4، 6 و 8 متر ساخته و تولید می شوند. از این دستگاه می توان برای جداسازی ضایعات نهایی برای محصولاتی همچون پسته، بادام، بادام زمینی و تخمه استفاده کرد. این دستگاه دارای ویژگی های منحصر به فردی است که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

بغل بندهای جداکننده

نوار نقاله دستچین گروه صنعتی سیفی دارای بغل بندهایی برای جدا کردن ضایعات است. این بغل بندها کار را برای کاربر آسان تر کرده و سرعت عمل کاربر را بالاتر می برد. 

اینورتر تنظیم کننده سرعت

نوار نقاله های دستچین گروه صنعتی سیفی مجهز به اینورتر هستند که به وسیله آن می توان سرعت حرکت نوار را تنظیم کرد. با این کار می توان زمانی که ضایعات در محصول زیاد و یا تعداد نیروی کار کم هستند، سرعت حرکت نوار را کم کرد و بالعکس.

مخزن تغذیه یکنواخت

این نوار نقاله های دستچین دارای یک مخزن 150 لیتری هستند. این مخزن محصولات را در خود ذخیره کرده و با استفاده از ویبراتوری که بر روی دستگاه تعبیه شده است، محصولات را به طور یکنواخت بر روی نوار پخش می کند. این کار موجب می شود تا جداسازی ضایعات از محصولات نهایی برای کاربر با سهولت بیشتری انجام پذیرد.

قابلیت تنظیم ارتفاع

نوار نقاله دستچین گروه صنعتی سیفی دارای پیچ تنظیم ارتفاع است. ارتفاع دستگاه از نیم متر تا یک و نیم متر قابل تغییر است. این کار موجب می شود تا کاربر بتواند هم در حالت نشسته و هم در حالت ایستاده محصولات را دستچین کند.