دستگاه جداکننده پوست از مغز بادام سیفی

دستگاه جداکننده پوست از مغز بادام یکی از دستگاه هایی است که در کنار دستگاه بادام شکن در خط فرآوری بادام قرار گرفته و پوست و مغز بادام شکسته شده را از هم جدا می کند. دستگاه جداکننده پوست و مغز بادام سیفی در دو نوع جنرال (سایز کوچک) و صنعتی (سایز بزرگ) ساخته و تولید می شود که برای پسته هم استفاده میشود. ظرفیت دستگاه جداکننده بزرگ در ساعت 300 کیلوگرم و ظرفیت دستگاه جداساز کوچک در هر ساعت 100 کیلوگرم است. دستگاه جداکننده پوست از مغز بادام گروه صنعتی سیفی دارای ویژگی های منحصر به فردی است که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

دستگاه صنعتی جداکننده پوست بادام و پسته سیفی

قابلیت های دستگاه جداکننده پوست از مغز سیفی

قابلیت تعویض سرند در 8 سایز مختلف

دستگاه جداکننده پوست از مغز بادام سیفی برای سرند کردن مغزها دارای صفحات مختلف و با اندازه مش های متفاوت است. در واقع در کنار دستگاه 8 صفحه مش متفاوت به کاربران داده می شود که از اندازه 6 میلی متر شروع شده و تا صفحات مخصوص سرند مغز گردو را شامل می شود.

مجهز به سیستم غبارگیر دو مرحله ای

یکی از معضلاتی که همیشه کاربران در هنگام استفاده از دستگاه های جداکننده پوست از مغز با آن روبرو هستند، انتشار گرد و غبار بادام های خرد شده در فضای کارگاه است. دستگاه جداکننده پوست از مغز بادام سیفی با داشتن یک سیستم غبارگیر دو مرحله از انتشار گردو غبار پوست بادام در فضای کارگاه جلوگیری می کند.

 

مجهز به اینورتر برای تنظیم سرعت باد

دستگاه جداکننده پوست از مغز بادام سیفی مجهز به یک اینورتر است که به وسیله آن میتوان قدرت مکش مکنده های دستگاه را تنظیم کرد. در واقع شما باید دور موتور را به اندازه ای قرار دهید که با توجه به وزن پوست و مغز محصول، آن دو را به خوبی از هم تفکیک کند.

مجهز به تکنولوژی ایرلاک

ایرلاک یا همان قفل درونی یک جایگزین حرفه ای برای دریچه خروج پوست محسوب می شود. به کمک این قطعه دستگاه می تواند پوست های جداشده از مغز را از دستگاه خارج کند.

 

سایر مزایای دستگاه جداکننده پوست از مغز بادام
 • ظرفیت و حجم کاری بالا
 • میزان مصرف برق پایین
 • سهولت در استفاده توسط کاربر
 • ابعاد مناسب برای فضای کارگاه
 • دارای پایه های چرخی جهت سهولت در جابجایی
 • قابل استفاده برای محصولات خشکباری مختلف

مشخصات فنی دستگاه جداکننده پوست از مغز بادام

مشخصات فنی دستگاه بادکش جنرال (سایز کوچک)
 • وزن: 300 کیلوگرم
 • مصرف برق: 2500 وات (تک فاز)
 • ظرفیت: 100 کیلوگرم در ساعت
 • تعداد خروجی ها: دارای 5 خروجی
 • تعداد صفحات سرند: 8 سایز مختلف
مشخصات فنی دستگاه بادکش صنعتی (سایز بزرگ)
 • وزن: 850 کیلوگرم
 • مصرف برق: 6000 وات (سه فاز)
 • ظرفیت: 300 کیلوگرم در ساعت
 • تعداد خروجی ها: دارای 6 خروجی
 • تعداد صفحات سرند: 8 سایز مختلف

نحوه کارکرد دستگاه جداکننده پوست از مغز بادام

پیش از شروع به استفاده از دستگاه جداکننده پوست از مغز بادام باید به نکته توجه داشته باشید. نکته اول این که میزان مکش مکنده ها را به وسیله اینورتر طوری تنظیم کنید که پوست ها را به خوبی از مغزها جدا کند. نکته دوم این است که یکی از 8 صفحه مش دار را با توجه به محصول خود طوری انتخاب کنید که مغز بادام ها از آن به راحتی عبور کنند.

ضمانت نامه دستگاه جداکننده پوست از مغز بادام سیفی

یکی از خدماتی که گروه صنعتی سیفی به مشتریان خود ارائه می کند، ضمانت نامه 2 ساله دستگاه های مختلف است. این ضمانت نامه در 2 قالب گارانتی 3 ماهه و گارانتی 2 ساله دستگاه ها ارائه میشود.بدین صورت که در 3 ماه اول پس از خرید دستگاه توسط مشتری، هر اتفاقی که برای دستگاه رخ دهد، گروه صنعتی سیفی مسئولیت ارائه خدمات رایگان از جمله تعمیر و حمل و نقل دستگاه را میپذیرد.

پس از این مدت تا 2 سال پس از فروش، در صورت بروز هرگونه اتفاق برای دستگاه ها، باز هم هزینه تعمیرات بر عهده ما بوده و مشتری تنها موظف به پرداخت هزینه حمل و نقل خواهد بود. ضمنا مجموعه ما تا مدت 10 سال پس از فروش دستگاه، خود را موظف به ارائه خدمات پس از فروش و ارتباط مستمر با مشتریان در رابطه با نگهداری و تعمیرات دستگاه ها می داند.

پس از این مدت تا 2 سال پس از فروش، در صورت بروز هرگونه اتفاق برای دستگاه ها، باز هم هزینه تعمیرات بر عهده ما بوده و مشتری تنها موظف به پرداخت هزینه حمل و نقل خواهد بود. ضمنا مجموعه ما تا مدت 10 سال پس از فروش دستگاه، خود را موظف به ارائه خدمات پس از فروش و ارتباط مستمر با مشتریان در رابطه با نگهداری و تعمیرات دستگاه ها می داند.

خرید جداکننده پوست از مغز بادام سیفی

گروه صنعتی سیفی در اکثر شهرستان های خشکبار خیز ایران نمایندگی دارد. تویسرکان، نجف آباد، بردسکن، فیض آباد، خوی و سامان جزء این شهرستان ها می باشند. مشتریان محترم برای تست کیفیت دستگاه ها می توانند با محصول مورد نظر خود به نمایندگی های گروه صنعتی سیفی در شهرهای مختلف و یا دفتر مرکزی ما در شهرستان پاکدشت مراجعه کنند.

قیمت دستگاه جداکننده پوست از مغز بادام

قیمت ماشین آلات گروه صنعتی سیفی با توجه به قطعات به کار رفته در طراحی و ساخت آن ها تعیین می شود. با توجه به متغیر بودن قیمت قطعات سازنده دستگاه از جمله بدنه فولادی، الکتروموتور و ویبراتور، قیمت دستگاه نیز در بازه های زمانی مختلف متغیر خواهد بود. برای اطلاع از قیمت دستگاه های سیفی می توانید شماره خود را در باکس زیر وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

آیا خرید دستگاه جداکننده پوست از مغز بادام سیفی توجیه اقتصادی دارد؟

خرید دستگاه جداکننده پوست از مغز بادام سیفی از چند جنبه برای مشتری صرفه اقتصادی دارد. در وهله اول این دستگاه قدرت جداسازی بالایی داشته و برخلاف دستگاه موجود در بازار، پوست و مغز بادام را با دقت بالای 90 درصد از یکدیگر تفکیک می کند.

همچنین استفاده از این دستگاه سرعت کار را بالاتر برده و در یک روز با 8 ساعت کاری، می تواند حدود 2.5 تن از پوست و مغز انواع بادام را جداسازی کند. در ضمن این دستگاه نیاز به نیروی کار را به حداقل رسانده و هزینه ها را کم می کند. در واقع این دستگاه به کمک یک کاربر می تواند حداکثر کارایی خود را داشته باشد.