دستگاه گردو شکن صنعتی گروه صنعتی سیفی

گردو شکن صنعتی سیفی یکی از دستگاه های تولیدی این مجموعه است که برای شکستن پوست سخت انواع گردو به کار می رود. گردو شکن های برقی گروه صنعتی سیفی در 2 اندازه بزرگ و کوچک طراحی و ساخته می شوند. این گردو شکن ها از لحاظ کیفیت مغز خروجی مشابه هم هستند و تنها تفاوتشان در میزان ظرفیت آن هاست. ظرفیت دستگاه های بزرگ برای محصولات مختلف 2 برابر گردو شکن های کوچک است. گردو شکن سیفی دارای ویژگی های منحصر به فردی است که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

مزایای استفاده از گردو شکن گروه صنعتی سیفی

قابلیت تنظیم دستگاه گردو شکن برای ارقام مختلف گردو

با توجه به نوع طراحی دستگاه، اندازه دهانه بین صفحات شکن دستگاه گردو شکن سیفی قابل تنظیم است. به همین دلیل می توان سایزهای مختلف انواع گردو را توسط این دستگاه مغز کرد. البته هرچه پوست گردو کاغذی تر باشد، کیفیت مغز خروجی این دستگاه نیز بهتر خواهد بود.

کیفیت بالای مغز خروجی دستگاه گردو شکن

یکی از ویژگی های ممتاز دستگاه گردو شکن گروه صنعتی سیفی، میزان خرده مغز بسیار پایین در محصولات مختلف است. نوع طراحی و ساخت این دستگاه به گونه ای است که گردوی ایرانی، گردوی چینی، گردوی شیلی و گردوی آمریکایی را با بالاترین راندمان ممکن مغز می کند. میزان دقت این دستگاه برای مغز کردن ارقام مختلف گردو حداقل 93% و حداکثر 99% می باشد.

تغذیه یکنواخت دستگاه گردو شکن به وسیله ویبراتور

استفاده از موتور های ویبراتور در دستگاه گردو شکن گروه صنعتی سیفی موجب شده است تا محصولات به صورت یکنواخت و منظم وارد صفحات شکن شوند. این کار موجب می شود تا محصول در دستگاه گیر نکرده و کیفیت مغز خروجی افزایش یابد.

سایر مزایای گردو شکن سیفی
  • ظرفیت و حجم کاری بالا
  • میزان مصرف برق پایین
  • سهولت در استفاده توسط کاربر
  • ابعاد مناسب برای فضای کارگاه
  • دارای پایه های چرخی جهت سهولت در جابجایی
  • قابل استفاده برای محصولات خشکباری مختلف
دلایل خرید گردوشکن صنعتی گیان

مشخصات فنی دستگاه گردو شکن برقی

در هر دو دستگاه گردو شکن بزرگ و کوچک، کاربران دارای تنوع انتخاب در نوع الکتروموتور تک فاز و 3 فاز می باشند. گردو شکن بزرگ دارای توان 1000 وات و گردو شکن کوچک دارای توان 500 وات است.
همانطور که بالاتر اشاره کردیم، دستگاه گردو شکن صنعتی گروه صنعتی سیفی غیر از محصول گردو، برای محصولات دیگری مانند بادام، فندق و پسته نیز کاربرد دارد. در ادامه به ظرفیت این دستگاه ها برای محصولات مختلف اشاره می کنیم.

ظرفیت دستگاه گردوشکن برقی بزرگ برای شکستن انواع خشکبار

• گردو: 100 کیلوگرم در ساعت
• بادام: 100 کیلوگرم در ساعت
• تخمه آفتابگردان: 100 کیلوگرم در ساعت
• فندق: 100 الی 150 کیلوگرم در ساعت
• پسته: 100 الی 150 کیلوگرم در ساعت
• بادام زمینی: 150 کیلوگرم در ساعت
• هسته زردآلو: 200 کیلوگرم در ساعت

ظرفیت دستگاه گردوشکن برقی کوچک برای شکستن انواع خشکبار

• گردو: 50 کیلوگرم در ساعت
• بادام: 50 کیلوگرم در ساعت
• تخمه آفتابگردان: 50 کیلوگرم در ساعت
• فندق: 50 الی 75 کیلوگرم در ساعت
• پسته: 50 الی 75 کیلوگرم در ساعت
• بادام زمینی: 75 کیلوگرم در ساعت
• هسته زردآلو: 100 کیلوگرم در ساعت

ویژگی های دستگاه گیان

طرز کار دستگاه گردو شکن اتوماتیک

برای شکستن محصولات مختلف ابتدا بایستی دستگاه را تنظیم کنید. برای این کار طبق دستور العمل زیر عمل کنید:

دستگاه گردو شکن را روشن نموده و چند عدد گردو را از دریچه بازدید داخل دستگاه بریزید. اگر گردوها بدون شکسته شدن از دستگاه خارج شدند، پیچ تنظیم دستگاه را در جهت خلاف عقربه های ساعت (↓) گردانده و دوباره امتحان کنید. این کار را تا زمان شکستن پوست سخت گردو به شکل مطلوب ادامه دهید و سپس از دستگاه استفاده نمایید.

اگر محصول خروجی بیش از حد خرد شود، دستگاه به صورت بهینه تنظیم نشده و باید پیچ تنظیم را در جهت ساعتگرد (↑) بچرخانیم تا به حالت بهینه برسد. یکی از ویژگی های این دستگاه، شکستن پوست سخت محصولات مختلف بدون نیاز به سورت و اندازه بندی محصولات است. اما در صورتی که قبل از شکستن اندازه بندی را انجام دهید، کیفیت محصول خروجی افزایش می یابد.

در صورتی که از دستگاه سورتینگ استفاده نمی کنید، می توانید گردو شکن گیان را مطابق با اندازه بزرگترین گردوها تنظیم کرده و شکستن محصولات را انجام دهید. به این طریق گردوهای کوچکتر بدون شکسته شدن از دستگاه خارج می شوند. در ادامه کار دستگاه را برای شکستن گردوهای کوچکتر تنظیم کنید. در این روش معمولا پس از سه مرحله پوست سخت تمام گردوها شکسته خواهد شد

ضمانت نامه دستگاه گردو شکن سیفی

یکی از خدماتی که گروه صنعتی سیفی به مشتریان خود ارائه می کند، ضمانت نامه 2 ساله دستگاه های مختلف است. این ضمانت نامه در 2 قالب گارانتی 3 ماهه و گارانتی 2 ساله دستگاه ها ارائه میشود.بدین صورت که در 3 ماه اول پس از خرید دستگاه توسط مشتری، هر اتفاقی که برای دستگاه رخ دهد، گروه صنعتی سیفی مسئولیت ارائه خدمات رایگان از جمله تعمیر و حمل و نقل دستگاه را میپذیرد.
پس از این مدت تا 2 سال پس از فروش، در صورت بروز هرگونه اتفاق برای دستگاه ها، باز هم هزینه تعمیرات بر عهده ما بوده و مشتری تنها موظف به پرداخت هزینه حمل و نقل خواهد بود. ضمنا مجموعه ما تا مدت 10 سال پس از فروش دستگاه، خود را موظف به ارائه خدمات پس از فروش و ارتباط مستمر با مشتریان در رابطه با نگهداری و تعمیرات دستگاه ها می داند.

ویژگی های گردوشکن سیفی

خرید دستگاه گردو شکن سیفی

گروه صنعتی سیفی در اکثر شهرستان های خشکبار خیز ایران نمایندگی دارد. تویسرکان، نجف آباد، بردسکن، فیض آباد، خوی و سامان جزء این شهرستان ها می باشند. مشتریان محترم برای تست کیفیت دستگاه ها می توانند با محصول مورد نظر خود به نمایندگی های گروه صنعتی سیفی در شهرهای مختلف و یا دفتر مرکزی ما در شهرستان پاکدشت مراجعه کنند.

قیمت دستگاه گردو شکن تمام اتوماتیک

قیمت ماشین آلات گروه صنعتی سیفی با توجه به قطعات به کار رفته در طراحی و ساخت آن ها تعیین می شود. با توجه به متغیر بودن قیمت قطعات سازنده دستگاه از جمله بدنه فولادی، الکتروموتور و ویبراتور، قیمت دستگاه نیز در بازه های زمانی مختلف متغیر خواهد بود. برای اطلاع از قیمت دستگاه های سیفی می توانید شماره خود را در باکس زیر وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

آیا خرید دستگاه گردو شکن سیفی توجیه اقتصادی دارد؟

دستگاه گردو شکن سیفی از چند جنبه برای مشتری صرفه اقتصادی دارد. در وهله اول این دستگاه میزان خرده مغز در حین کار را به حداقل می رساند و مشابه یک دست حرفه ای گردوها را مغز می کند. همچنین استفاده از این دستگاه سرعت کار را بالاتر برده و در یک روز با 8 ساعت کاری، می تواند حدود 800 کیلوگرم از انواع گردو را مغز کند. در ضمن این دستگاه نیاز به نیروی کار را به حداقل رسانده و هزینه ها را کم می کند. در واقع این دستگاه به کمک یک کاربر می تواند حداکثر کارایی خود را داشته باشد.