دستگاه گردو شکن

دستگاه همه مغز حریف​

دستگاه پوست سخت شکن گروه صنعتی سیفی قابلیت مغز کردن انواع محصولات خشکباری از جمله بادام، گردو، پسته، فندق، بادام زمینی و تخمه آفتابگردان را دارد. در حقیقت کاربر به جای خرید چند دستگاه برای شکستن محصولات مختلف، با خرید این دستگاه می تواند از آن به عنوان بادام شکن، گردو شکن، غلاف شکن بادام زمینی و … استفاده کند. البته این دستگاه در عین همه کاره بودن، کیفیت بالای مغز خروجی را نیز حفظ می کند.تی طراحی و ساخته می شوند. دستگاه های صنعتی و نیمه صنعتی از لحاظ کیفیت مغز خروجی مشابه هم هستند و تنها تفاوت آن ها در میزان ظرفیت آن هاست. ظرفیت دستگاه صنعتی برای محصولات مختلف 2 برابر دستگاه نیمه صنعتی است. این دستگاه دارای ویژگی های منحصر به فردی است که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

دستگاه پوست سخت شکن گروه صنعتی سیفی

دستگاه پوست سخت شکن گروه صنعتی سیفی یکی از دستگاه های تولیدی این مجموعه است که برای شکستن پوست سخت انواع محصولات خشکباری به کار می رود. این دستگاه ها در 2 نوع صنعتی و نیمه صنعتی طراحی و ساخته می شوند. دستگاه های صنعتی و نیمه صنعتی از لحاظ کیفیت مغز خروجی مشابه هم هستند و تنها تفاوت آن ها در میزان ظرفیت آن هاست. ظرفیت دستگاه صنعتی برای محصولات مختلف 2 برابر دستگاه نیمه صنعتی است. این دستگاه دارای ویژگی های منحصر به فردی است که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

تغذیه یکنواخت دستگاه به وسیله ویبراتور

استفاده از موتور های ویبراتور در دستگاه پوست سخت شکن گروه صنعتی سیفی موجب شده است تا محصولات به صورت یکنواخت و منظم وارد صفحه شکن شوند. این کار نیز موجب افزایش کیفیت مغز خروجی می شود.

کیفیت بالای مغز خروجی

یکی از ویژگی های ممتاز دستگاه پوست سخت شکن گروه صنعتی، میزان خرده مغز بسیار پایین در محصولات مختلف است. نوع طراحی و ساخت این دستگاه به گونه ای است که محصولات مانند بادام، پسته و گردو را با بالاترین راندمان ممکن مغز می کند. میزان دقت این دستگاه برای مغز کردن محصولات مختلف حداقل 93% و حداکثر 99% می باشد.