دلایل خرید گردوشکن صنعتی گیان
1. صادرات به 10 کشور خارجی

گروه صنعتی سیفی از زمان تاسیس مجموعه خود تا به حال، محصولات خود را به 10 کشور خارجی از جمله اسپانیا، رومانی، عراق و قزاقستان ارسال کرده است. صادرات به کشورهای همسایه و کشورهایی اروپایی و آمریکایی از جمله اهداف گروه صنعتی سیفی بوده  و هست.

2. ضمانت نامه ها

ضمانت نامه های ما در 2 قالب گارانتی 3 ماهه و گارانتی 2 ساله دستگاه ها ارائه میشود. بدین صورت که در 3 ماه اول پس از خرید دستگاه توسط مشتری، هر اتفاقی که برای دستگاه رخ دهد، گروه صنعتی سیفی مسئولیت ارائه خدمات رایگان از جمله تعمیر و حمل و نقل دستگاه را میپذیرد. پس از این مدت تا 2 سال پس از فروش، در صورت بروز هرگونه اتفاق برای دستگاه ها، باز هم هزینه تعمیرات بر عهده ما بوده و مشتری تنها موظف به پرداخت هزینه حمل و نقل خواهد بود.

3. خدمات پس از فروش

مجموعه ما تا مدت 10 سال پس از فروش محصولات، خود را موظف به ارائه خدمات پس از فروش و ارتباط مستمر با مشتریان در رابطه با نگهداری و تعمیرات دستگاه ها می داند. ارائه مشاوره رایگان به همراهان و مخاطبین محترم در جهت راه اندازی کسب و کار در زمینه فرآوری خشکبار، از دیگر خدماتی است که گروه صنعتی سیفی ارائه می دهد.

4. به روزرسانی مداوم دستگاه ها

گروه صنعتی سیفی با داشتن واحد تحقیق و توسعه پویا و سرآمد تلاشی مداوم در جهت ارتقاء محصولات تولید و به روزرسانی دستگاه هایش داشته است، به طوری که به تازگی نسل نهم دستگاه پوست سخت شکن ما به بازار ارائه شده است.

5. میزان مصرف برق پایین دستگاه ها

میزان مصرف برق دستگاه پوست سخت شکن 1000 وات است (کمتر از برق مصرفی یک اتوی خانگی) و با برق تک فاز هم کار می کند. همچنین در صورت سفارش مشتری دستگاه به صورت سه فاز هم تولید می شود. میزان مصرف برق دستگاه سورتر هم 1500 وات می باشد.

6. دستگاه پوست سخت شکن همه کاره

به دلیل نوع طراحی خاص دستگاه پوست سخت شکن گیان، این دستگاه قادر است در عین حفظ کیفیت و داشتن دقت بالا، انواع محصولات خشکباری از جمله گردو، بادام، پسته، فندق، بادام زمینی، تخمه آفتابگردان و … را با دقت بالا مغز کند.

7. دستگاه سورتر غلطکی همه کاره

این دستگاه می تواند انواع محصولات خشکبار از اندازه نخود تا گردو را به صورت دانه به دانه و دقت بسیار بالایی سورت و اندازه بندی کند. از جمله محصولاتی که می توان با این دستگاه سورت کرد می توان به پسته، بادام، خرما، توت خشک و ..و اشاره کرد.

8. خط فرآوری خشکبار هوشمند

مجموعه دستگاه های گروه صنعتی سیفی یک خط فرآوری را تشکیل می دهند که برای فرآوری محصولاتی چون پسته و بادام بسیار مناسب است. این خط شامل دستگاه های پوست سخت شکن، سورتر غلطکی، نوار نقاله بالابر، نوار نقاله دستچین و مخزن تغذیه خودکار می شود. استفاده از انواع سنسورها و تابلو برق های مجهز به HMI & PLC این خط را کاملا هوشمند کرده است.