دستگاه سورتینگ

دستگاه سورتینگ غلطکی گروه صنعتی سیفی

دستگاه سورتینگ غلطکی گروه صنعتی سیفی یکی از دستگاه های تولیدی این مجموعه است که برای سورت و اندازه بندی انواع محصولات خشکباری به کار می رود. این دستگاه در دو مدل کلی ظرفیت بالا ( 8 غلطکه) و ظرفیت متوسط ( 4 غلطکه) تولید می شود. همچنین مدل 4 غلطکه این دستگاه، در دو نوع دستگاه سورتینگ 4 خروجی و دستگاه سورتینگ 6 خروجی تولید و عرضه می شود. این دستگاه دارای ویژگی ها منحصر به فردی است که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

دستگاه قابل تنظیم برای محصولات مختلف

دستگاه سورتینگ غلطکی گروه صنعتی سیفی قابلیت سورت انواع محصولات خشکباری را داشته و فضای بین غلطک ها از اندازه 2 تا 60 میلی متر قابل تنظیم است. بدین ترتیب با این دستگاه می توان از حبوبات بزرگ مانند نخود تا انواع خشکبار مانند گردو را سورت کرد. بیشترین کاربرد این دستگاه برای سورتینگ پسته، سورتینگ بادام و سورتینگ بادام زمینی است. البته از این دستگاه می توان برای سورتینگ خشکبارهای غیر آجیلی مانند خرما و توت خشک نیز استفاده کرد.

سورت تک تک و دانه به دانه محصولات

یکی دیگر از ویژگی های مهم دستگاه سورتینگ غلطکی گروه صنعتی سیفی سورت و اندازه بندی محصولات مختلف به صورت دانه به دانه است. این کار موجب می شود تا در روند سورت کردن به محصولات چه از جهت شیمیایی و چه از جهت فیزیکی آسیبی وارد نشود. بدین ترتیب کیفیت محصولات خروجی در حداکثر مقدار ممکن قرار دارد.

سورت محصولات غیر خشکباری

ویژگی سورت دانه به دانه موجب می شود تا دستگاه سورتینگ غلطکی گروه صنعتی سیفی برخی محصولات حساس به ضربه را به خوبی سورت کند. از جمله این محصولات می توان به پیاز زعفران و بذر سیب زمینی اشاره کرد. این محصولات به دلیل حساسیت به ضربه، در هنگام سورت با صفحات مش دار آسیب های زیادی می بینند، به همین دلیل استفاده از سورتر غلطکی گروه صنعتی سیفی که محصولات را له آرامی و به صورت تک تک سورت می کند، مانع از ایجاد آسیب برای چنین محصولاتی می شود.